Практика в Польщі

Практика в Польщі набирає обертів

Відповідно до угоди, підписаної між КМУ і Szpital w Knurowie (Польща) студенти медичного факультету Університету наразі закінчують місячну практику в польській лікарні.

Група, яка проходила практику в липні цього року, змогла відчути всі переваги стажування за кордоном. Адміністрація лікарні та практикуючі фахівці надали всі можливості для майбутніх лікарів випробувати власні сили не лише в практичній діяльності з пацієнтами, оперативних втручаннях, а й познайомитися з процесом управління клінікою.

Про перебування студентів КМУ на практиці регіональний канал Telewizja TVT створив сюжет, який всі бажаючі можуть завантажити з YouTube (відео зверху)

Друга група готується відбути на практику з 01 серпня, тому нам надзвичайно приємно отримувати такі позитивні відгуки з Польщі, і ми сподіваємося, що наступна серпнева група стане гідними послідовниками своїх колег.

29.07.2016
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021