НОВИНИ | Всі Новини
Practice in Poland – Практика в Польщі

Practice in Poland is getting driving force

Under the agreement signed between the KMU and “Hospital in Knurow” (Poland) the practice of students of medical faculty is in full swing.

This year in July, the group has proved its extremely positive side. Polish physicians and the administration have provided all the possibilities for the future doctors to let them try their hand not only in operations and bypass patients, as well as participate in local clinics government.

About the stay of the trainees it was video clip filmed by local TV news channel. Everyone could download it from youtube (video above)

It is nice to get such positive impressions from Poland and at the University we hope that the following August group will follow the example of their colleagues.

Практика в Польщі набирає обертів

Відповідно до угоди, підписаної між КМУ і Szpital w Knurowie (Польща) студенти медичного факультету Університету наразі закінчують місячну практику в польській лікарні.

Група, яка проходила практику в липні цього року, змогла відчути всі переваги стажування за кордоном. Адміністрація лікарні та практикуючі фахівці надали всі можливості для майбутніх лікарів випробувати власні сили не лише в практичній діяльності з пацієнтами, оперативних втручаннях, а й познайомитися з процесом управління клінікою.

Про перебування студентів КМУ на практиці регіональний канал Telewizja TVT створив сюжет, який всі бажаючі можуть завантажити з YouTube (відео зверху)

Друга група готується відбути на практику з 01 серпня, тому нам надзвичайно приємно отримувати такі позитивні відгуки з Польщі, і ми сподіваємося, що наступна серпнева група стане гідними послідовниками своїх колег.

29.07.2016
ЛИС
Курс мануального масажу
Тривалість: 25.11.19 - 13.12.19