ПОДІЇ | Всі Події

Поповнення фондів бібліотеки

Перед початком навчального року фонди бібліотеки Київського медичного університету УАНМ поповнилися новітньою навчальною літературою.
Англомовні підручники (всього 29 найменувань) істотно спростять процес передачі знань від викладача – студентам, оскільки всі вони мають гриф «Рекомендовано МОЗ України як підручник для студентів та інтернів вищих медичних навчальних закладів III–IV рівнів акредитації» і відповідають чинним навчальним програмам.
Прикмета часу – електронні книги відтепер також будуть наявні у фондах університетської бібліотеки: 47 найменувань найрізноманітнішої навчальної літератури для медиків (підручники, посібники, довідники, збірники завдань) були закуплені на початку вересня у видавництві Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського. Читачі бібліотеки КМУ мають змогу користуватися електронними книгами на дисках у читальному залі, обладнаному комп’ютерами, а також у комп’ютерному класі. Оскільки комп’ютери під’єднані до інтернету, це значно розширює можливості студентів здійснювати якісну самостійну підготовку до занять.
Також підтримується добра традиція співробітників Київського медичного університету дарувати примірники своїх нових видань бібліотеці рідного закладу.

03.11.2015
ПОДІЇ | Всі Події
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери