Запитання та відповіді

Що таке інтернатура?
Інтернатура – це обов’язкова форма безперервної формальної освіти лікаря. До інтернатури вступають випускники факультетів медичних, стоматологічних і фармацевтичних закладів вищої освіти незалежно від підпорядкування та форми власності. Після закінчення інтернатури присвоюється кваліфікація лікаря(провізора)-спеціаліста з певного фаху. Основним завданням інтернатури є підвищення рівня практичної підготовки випускників вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти, їх професійної готовності до самостійної лікарської (провізорської) діяльності.

Чому варто вступати саме до інтернатури Київського медичного університету?
Київський медичний університет (КМУ), утворений у 1992 році, є провідним приватним медичним університетом України. Нашому університету присвоєно четвертий і найвищий рівень акредитації. У 2019 році Київський медичний університет посів перше місце у консолідованому рейтингу кращих ЗВО приватної форми власності України за версією порталу «Освіта.ua». З часу свого заснування КМУ стрімко розвивається і на даний момент тут навчаються понад 3 тисяч українських та іноземних студентів. У процесі навчання інтерни отримують доступ до найсучаснішої освітньої інфраструктури. Викладання на кафедрах університету забезпечується провідними українськими науковцями. До підготовки інтернів також залучаються кращі фахівці приватного сектору медицини, відомі вчені міжнародного рівня. Крім набуття професійних компетентностей, в КМУ Ви отримаєте знання в сфері організації бізнесу, ефективної комунікації, юридичної грамотності.

Скільки спеціальностей зараз доступно в інтернатурі КМУ?
Загалом у КМУ готують інтернів за 22 спеціальностями. Підготовка в інтернатурі КМУ проходить за типовими навчальними програмами, затвердженими МОЗ та МОН України.

Коли починається процес прийому документів на вступ до інтернатури?
Вступна кампанія до інтернатури КМУ триває протягом липня, але ми приймаємо документи уже з 1 червня і краще їх подати до 30 червня включно. У такому разі ми можемо надати вам право навчатись за цінами минулого навчального року.

Коли розпочинається навчання в інтернатурі?
Навчання в інтернатурі розпочинається з 1 серпня.

Що таке очна і заочна інтернатура? Чи можна навчатися тільки заочно?
Інтернатура за усіма спеціальностями у всіх навчальних закладах складається з очної та заочної частин. Очна частина інтернатури проходить на кафедрі, а заочна – у закладі охорони здоров’я державної або приватної форми власності. Якщо ви плануєте навчатися за кошти фізичних осіб (на контрактній основі), то ви можете вступати в інтернатуру КМУ на очно-заочну форму навчання. Ми пропонуємо проходження заочної частини інтернатури в кращих приватних клініках Києва та Одеси. Також ви можете самостійно обрати заклад охорони здоров’я та укласти з керівництвом закладу угоду про проходження заочної частини інтернатури, надавши копію цієї угоди до відділу інтернатури. У цьому випадку ви вступаєте до інтернатури КМУ лише на очну частину. Навчання лише на заочній формі є неможливим.

Чи варто мені вступати до КМУ, якщо у мене є місце в інтернатурі за місцем проживання?
У разі, якщо у вас вже є місце проходження заочної частини інернатури,  вступайте до КМУ на очну частину інтернатуру, умови проходження інтернатури у нас комфортні, ціни – лояльні, крім того ви отримуєте можливість стажування в кращих медичних закладах Європи та України, брати участь у наукових заходах міжнародного та національного рівня та ін. Наші інтерни успішно складають державний інтегрований ліцензійний іспит КРОК 3.

Чи можна змінювати клінічні бази під час навчання на інтернатурі?
Так. Ця можливість є однією з головних переваг проходження інтернатури в нашому Університеті. У разі, якщо Вам не сподобалося проходити заочну частину в одній клініці, ми зможемо перевести Вас до іншої. Таким чином, Ви можете змінювати місце проходження заочної частини інтернатури до того моменту, поки не знайдете клініку, яка вас влаштовує. Нашими партнерами є провідні приватні клініки Києва та Одеси, а їх кількість постійно зростає.

Чи забезпечуєте ви інтернів гуртожитком?
Університет розміщує іногородніх інтернів у двох гуртожитках, де створено всі умови для комфортного проживання. Гуртожитки розташовані поряд із основним навчальним корпусом Університету. У гуртожитках функціонує кафе, є читальний і лекційний зали, наявна розвинена інфраструктура

Які ще переваги є в інтернів КМУ?
Однією з наших основних переваг є можливість проходити стажування за кордоном. Серед наших партнерів – провідні клінічні центри Німеччини та Польщі. Наші інтерни мають змогу проходити практику в закладах Об’єднання клінік Ернст фон Бергманн (м. Потсдам, Німеччина), кращих клініках Варшави та Центрі медичних симуляцій Варшавського медичного університету. Також при нашому університеті працює товариство молодих вчених. Ви можете підвищувати свою кваліфікацію на семінарах, тренінгах та майстер-класах, що проводяться провідними зарубіжними та вітчизняними науковцями, лікарями, фахівцями, які досягли успіху у своїй сфері діяльності. Після закінчення інтернатури кращі випускники можуть вступати до аспірантури.
Інтернатура на базі кращих приватних клінік! Відео-звернення проф. Доан С.І., проректора з наукової роботи та післядипломної освіти
Відгук інтерна щодо стажування на базі Медичної клініки “Into-Sana”
Відгук інтерна щодо проходження інтернатури на базі ММ “Добробут”

Чи можуть вступати до інтернатури КМУ ті випускники, які навчалися за державним замовленням?
Якщо вони отримали дозвіл на вільне працевлаштування від свого попередньго університету або МОЗ, то можуть.

Якого зразку сертифікати видаються випускникам Київського медичного університету після закінчення інтернатури?
Ми видаємо сертифікати державного зразка, форма яких затверджена нормативними документами центральних органів виконавчої влади.

19.02.2019
ТРА
День відкритих дверей ОНЛАЙН
29 травня о 16:00