Пішов з життя Хонда Олексій Миколайович, к.мед.н, доцент кафедри хірургічних хвороб №2

З глибоким сумом повідомляємо, що 4 травня цього року пішов з життя Хонда Олексій Миколайович (13.03.1949-04.05.2020), талановитий вчений та педагог, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургічних хвороб №2.

Олексій Миколайович користувався повагою колективу університету, був чуйною, вихованою, інтелігентною і порядною людиною. Смерть людини завжди непоправна втрата, але світла пам’ять про Хонду Олексія Миколайовича назавжди залишиться в серцях його друзів, колег, студентів.

Колектив Університету приносить глибокі співчуття родині Олексія Миколайовича.

(Хонда Олексій Миколайович народився 13 березня 1949 року. У 1973 році закінчив Київський медичний інститут по спеціальності лікувальна справа та отримав диплом з відзнакою. У 1974 році закінчив інтернатуру. У 1990 році захистив кандидатську дисертацію.

З 1995 року почав працювати у Київському медичному інституті УАНМ на посаді доцента курсу “Оперативна хірургія та топографічна анатомія”, а з 1996 року став доцентом кафедри хірургії, відповідальним за курс “Нейрохірургія”. У 2003 році отримав почесне звання доцента кафедри хірургічних хвороб, травматології та ортопедії (курс нейрохірургії).

Автор більш як 250 наукових публікацій, в т.ч. співавтор першого вітчизняного україномовного навчального посібника “Нейрохірургія. Курс лекцій”.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у підготовці висококваліфікованих спеціалістів, особистий внесок у розвиток охорони здоров’я нагороджений Почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я України.

Організатор та співзасновник Київського осередку Всеукраїнського лікарського товариства, член правління Всеукраїнського лікарського товариства, член редакційної ради журналу “Український медичний світ”).

Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024