Пішов з життя Кухар Олександр Олександрович, к.фарм.н, доцент кафедри фармацевтичного менеджменту, клінічної фармації, технології ліків

З глибоким сумом повідомляємо, що 3 січня цього року пішов з життя Кухар Олександр Олександрович (11.03.1967-03.01.2021), кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри фармацевтичного менеджменту, клінічної фармації, технології ліків Київського медичного університету.

(Кухар Олександр Олександрович народився 11 березня 1967 року. Закінчив у 1991 році Харківський фармацевтичний інститут за спеціальністю «Фармація». У 2002 році захистив кандидатську дисертацію та отримав вчене звання кандидата фармацевтичних наук. З 2003 року працював у КМУ на посаді доцента кафедри та викладав дисципліну «Організація та економіка фармації»).

Олександр Олександрович був талановитим викладачем, любив свою роботу та вмів знайти підхід до кожного, його поважали студенти і колеги.

Колектив Університету висловлює щире співчуття родині Олександра Олександровича. Сумуємо разом з вами.

05.01.2021