Пішов з життя Куцевляк Валерій Ісайович, професор кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії КМУ

З сумом повідомляємо, що пішов з життя Куцевляк Валерій Ісайович (18.08.1941-29.04.2021), доктор медичних наук, професор кафедри ортопедичної стоматології та ортодонтії КМУ, заслужений діяч науки і техніки України.

(Куцевляк Валерій Ісайович народився 18 серпня 1941 року. Закінчив стоматологічний факультет Ставропольського медичного інституту у 1967 році. У 1972 році захистив кандидатську дисертацію. У 1987 році захистив докторську дисертацію. Основні наукові напрямки: травматологія щелепно-лицьової ділянки, дистракція та компресія щелеп, хірургічна ортодонтія, стоматологічна імплантологія, стовбурові клітини в направленій регенерації кісток. Автор понад 300 наукових праць, 21 авторського свідоцтва на винахід та 145 раціоналізаторських пропозицій. Грамота Верховної ради України (2005) Заслужений діяч науки і техніки України (1997)).

Професор Куцевляк В.І. працював у Київському медичному університеті з 2017 року на посаді професора кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії.
Валерій Ісайович був талановитим викладачем та видатним науковцем, любив свою роботу та вмів знайти підхід до кожного, його поважали студенти і колеги.
Колектив Університету висловлює щире співчуття родині Валерія Ісайовича. Сумуємо разом з вами.

29.04.2021