Пішов у кращий світ д.мед.н, професор Талько Володимир Іполітович, завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії.

З глибоким сумом повідомляємо, що 17 квітня цього року пішов з життя Талько Володимир Іполітович (29.07.1947-17.04.2020), талановитий вчений та педагог, доктор медичних наук, академік Академії Вищої Школи (АВШ) України, завідувач кафедри анатомії, топографічної анатомії та оперативної хірургії ПВНЗ «Київський медичний університет», член спеціалізованої вченої ради при Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, член Наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів та топографо-анатомів України.

Колектив Університету приносить глибокі співчуття родині Володимира Іполітовича.

(Талько Володимир Іполітович народився 29 липня 1947 році в місті Києві. У 1965 році закінчив середню школу з золотою медаллю. В 1971 закінчив лікувальний факультет Київського медичного інституту ім. акад. О.О.Богомольця, отримав диплом з відзнакою. У 1974 році захистив кандидатську дисертацію. У 1991 році захистив докторську дисертацію. У травні 1986 року приймав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС. З 1992 року займав посаду завідувача кафедри анатомії людини медичного інституту УАНМ. Працював на посаді проректора КМУ УАНМ (1996-2001 рр.).

Напрямки науково-педагогічної діяльності Володимира Іполітовича — морфофункціональні основи адаптації серцево-судинної системи до дії різних факторів, питання антропології та спортивної морфології, проблеми удосконалення навчального процесу.

Нагороджений трьома медалями та Почесною грамотою Верховної Ради України, знаком «Відмінник Вищої школи України», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації. Володимир Іполітович автор понад 150 наукових праць, у тому числі підручників, навчальних посібників та методичних рекомендацій.)

Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024