ПОДІЇ | Всі Події

Підсумкове оцінювання на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії

Для студентів 3 курсу фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету добігає кінця перший навчальний семестр. Це серйозний, напружений і відповідальний етап у навчанні – етап узагальнень, підведення підсумків, написання контрольних робіт і складання заліків. Важливим є урізноманітнити форми проведення підсумкового оцінювання знань студентів для формування у них зацікавленості та мотивації до навчання.

Цього семестру на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії підсумкове заняття з фармакогнозії проходило у формі гри-вікторини «Хто хоче стати фармацевтом». Такий формат підсумкового контролю дав можливість студентам проявити свою ерудицію, кмітливість, показати не лише свої знання, але й виявити «пробіли» у навчанні.

Автор і розробник цієї інтерактивної гри – доцент кафедри, Щербакова Ольга Федорівна, яка завжди прагне знайти нові цікаві форми для розширення горизонту пізнання студентів.
В атмосфері захоплюючої гри набагато легше запам’ятовуються питання Крок-1 та Крок-2, із зацікавленістю розв’язуються запитання на логічне мислення, згадуються латинські та англійські назви лікарських рослин, формули біологічно активних речовин, склад лікарських засобів. Тонус грі завдавали окремі завдання підвищеної складності, які оцінювалися вищими балами. Звичайні тести, до яких студенти звикли, сприймалися по-новому, завдяки атмосферній музиці з відомої гри, очікуванні свого запитання, чи загориться надана відповідь зеленим кольором. Вирішити складні завдання студенти мали змогу за допомогою опції «підказка залу». Наприкінці заняття підводили підрахунок балів (балами слугували цукерки) і за їх ранжуванням визначалися з оцінками. Усі студенти 3 курсу груп Ф2101 та Ф2102 показали хороші знання з фармакогнозії та склали залік.

Бажаємо нашим талановитим студентам-фармацевтам захоплюючої подорожі до нових знань і досягнень, безмежної енергії для досягнення цілей. Навчання в стінах КМУ нехай приносить яскраві враження, глибокі знання та високі оцінки!

28.12.2023
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери