Підписуйтесь на нас у Facebook та Instagram!

Шановні студенти, викладачі та колеги! Адміністрація Київського медичного університету звертається до Вас з проханням.

Для нас є важливим питання коректного відображення назви Університету в Вашому профілі в Facebook. Ми просимо, щоб всі студенти та співробітники нашої великої та дружньої родини приєднались до офіційної групи в Facebook.

Тому просимо Вас підписатись на офіційну сторінку Київського медичного університету в Facebook.

Також змініть, будь ласка, назву вашого місця навчання або роботи на коректне. Зайдіть, будь ласка, до налаштувань профілю та змініть дані про місце навчання або місце роботи, вибравши з випадаючого списку коректну назву: Kyiv Medical University-Official

Таким чином, користувачі соціальної мережі Facebook зможуть натиснути на посилання та потрапити на офіційну сторінку Київського медичного університету, де дізнаються необхідну інформацію про Університет.

Посилання на офіційні профілі Київського медичного університету:

Дякуємо Вам за співпрацю.
У разі виникнення технічних питань, пропозицій або зауважень просимо звертатись за електронною адресою: marketing@kmu.edu.ua

16.07.2020
ВЕР
Курси "Народна та нетрадиційна медицина"