Підготовче відділення для іноземних громадян

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!

Продовжується набір на підготовче відділення для іноземних громадян (ПВІ) Київського медичного університету на новий 2022-2023 навчальний рік. Цього року 110 випускників з понад 18 країн вже успішно закінчили навчання, склали випускні іспити та отримали Сертифікати державного зразка, що дають їм право продовжити навчання в будь-якому університеті України. Ми раді вітати наших кращих випускників і в нашому університеті!!! Бажаємо їм успіхів у навчанні та насиченого цікавими подіями студентського життя!

Викладачі підготовчого відділення чекають на нових студентів і вже готові запропонувати їм багато цікавого, як на заняттях з мовної підготовки, загальноосвітніх дисциплін, так і в різноманітних культурних заходах університету та міста Києва.

Загальна інформація

Адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 2

E-mail: o.moiseienko@kmu.edu.ua

Телефон: +38 (067) 148 53 63

Оформлення запрошень на навчання та прийом документів відбувається за адресою: вул. Бориспільська 2.
На ПВІ приймаються іноземні громадяни та особи без громадянства, які бажають підготуватись до вступу на факультети КМУ та інші заклади вищої освіти України. Строки подання, розгляду/оцінювання документів, проведення вступних випробувань та зарахування іноземців встановлюються правилами прийому до KMУ.

Осінній набір: початок занять – 1 жовтня, закінчення навчального року – 1 серпня наступного календарного року.
Весняний набір: початок занять – 1 лютого, канікули з 1 серпня по 30 вересня, закінчення навчального року – 31 січня наступного календарного року.
Термін навчання на ПВІ – 10 місяців. Навчання за 5-денним робочим тижнем. Виходячи з особливостей роботи ПВІ, формування груп кількістю 8-14 слухачів відбувається з урахуванням мови навчання, напряму підготовки та, по можливості, країни або регіону прибуття, релігії та інших побажань.

Навчання проводиться викладачами, які мають відповідний кваліфікаційний документ (диплом про вищу освіту, науковий ступінь або сертифікат, що підтверджує володіння іноземною мовою).
Навчальний процес здійснюється у формі практичних занять, лабораторних та самостійних робіт, контрольно-екзаменаційних заходів. Після завершення навчання слухачі складають іспити, за результатами яких отримують Свідоцтва про закінчення ПВІ.

Слухачів ПВІ, які не виконали навчальний план, не допускають до складання іспитів і відраховують з Університету за наказом ректора.

Також слухач може бути відрахований відповідно до інших підстав:
• за власним бажанням;
• невиконання навчальної програми;
• порушення умов контракту;
• порушення чинного законодавства України;
• за станом здоров’я
• інші випадки, передбачені українським законодавством.

Адміністрація та викладацький склад

• Оксана Романівна Моісеєнко – завідувач підготовчого відділення, викладач англійської мови
• Ірина Григорівна Приходько – викладач української мови та країнознавства, кандидат філологічних наук
• Тетяна Іванівна Швиденко – викладач хімії, доцент кафедри хімії
• Таїсія Володимирівна Серденко – викладач математики та фізики, старший викладач кафедри фізіології, медичної біології та біологічної фізики
• Гош Вікторія Євгенівна – викладач біології, кандидат педагогічних наук

22.12.2021
ПОДІЇ | Всі Події
07
ЛЮТ
Курси з іридодіагностики
Тривалість: 07.02.2022 - 18.02.2022
01 Січня 2022
14
ЛЮТ
Курси "Основи масажу"
Тривалість: 14.02.2022 - 04.03.2022
01 Січня 2022
21
ЛЮТ
Курси з фітотерапії
Тривалість: 21.02.2022 - 04.03.2022
01 Січня 2022
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери