Перемога на XХIІ Міжнародному медичному Конгресі студентів і молодих вчених!

23-25 квітня 2018 року в м. Тернопіль на базі Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського відбувся XХIІ Міжнародний медичний Конгрес студентів і молодих вчених. Наукова програма Конгресу включала 23 секції. В роботі Конгресу прийняли участь молоді вчені (до 35 років) та студенти з різних країн Європи і світу та з більшості вищих медичних навчальних закладів України.

Київський медичний університет достойно представили дві студентки 4-го курсу фармацевтичного факультету – активні члени наукового гуртка кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії – Ящук Богдана та Михайловська Олена.

Дівчата виступили на секції “Фармакологія, фармація” з усними доповідями за результатами власних наукових досліджень: “Дослідження вмісту фенольних сполук в траві Агастахе фенхельного Agastache foeniculum (Pursch) O.Kuntze” (Ящук Богдана) і «Визначення вмісту вуглеводів тонколучника однорічного Erigeron annuus (L.) Pers.» (Михайловська Олена).

На секції “Фармакологія, фармація” були представлені 42 доповіді молодих вчених та студентів, серед яких студентка Богдана Ящук разом із своїм керівником – асистентом кафедри Гуртовенко Іриною Олександрівною – зайняла перше місце і отримала Диплом першого ступеня.

Пишаємось нашими молодими талановитими науковцями і бажаємо їм нових наукових звершень!

Інформацію також розміщено на головній сторінці сайту кафедри фармацевтичної хімії та фармакогнозії.

Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024