Перебування польської делегації у Київському медичному університеті УАНМ

4-6 грудня 2013 року Київський медичний університет УАНМ відвідала делегація з Польщі у складі радника Міністра охорони здоров’я Польщі – пана ЯцекаШарека і ректора Приватного медичного університету у м. Глівіцах – пана Михайла Еккерта.

Мета візиту – обговорення тем співпраці між Київським медичним університетом УАНМ та Вищою Технічною Школою у м. Катовіце та підписання угоди про співробітництво.

З гостями зустрілися президент КМУ УАНМ Поканевич Олександр Валерійович, ректор Туманов Віктор Андрійович, проректор з міжнародних зв’язків та виховної роботи Мегедь Володимир Петрович, проректор з навчально-методичної роботи Матяш Михайло Миколайович, перекладачем була студентка нашого університету, а саме медичного факультету – Косуленко Наталя.

4 грудня.  Польську делегацію радо вітали спочатку в президента, де велися переговори про спільну співпрацю, а потім в деканаті університету. Пан МихайлоЕккерт, пан ЯцекШаректа Мегедь Володимир Петрович зустрілися з заступником голови студентської ради – Горинь Тарасом, студентським деканом стоматологічного факультету – Бойко Степаном та зі студентським деканом фармацевтичного факультету– Коваленко Інною.  Розмова велася про взаємовигідну співпрацю та про плюси підписання угоди, а саме: проходження безкоштовної літньої практики нашими студентами в клінічній лікарні м. Кнурів, що включає в себе безкоштовне проживання та доступ до сучасного технічного оснащення лікарні. Шановні гості виявили бажання, щоб наші студенти отримували також і диплом їхнього ВНЗ паралельно з отриманням нашого диплому. Тобто, це б дало шанс нашим випускникам легально працевлаштуватися в Польщі без нострифікації диплома. Єдине прохання зі сторони делегатів до наших студентів – вивчати польську та англійську мови.  Завершили свій день польські делегати на Майдані Незалежності, де виступили з промовою на підтримку України щодо вступу в Євросоюз.

5 грудня.  Другий день перебування польської делегації в Києві був не менш насиченим, адже передбачав зустрічі із завідуючими кафедр нашого університету.

Зустрілися з головним лікарем Київської міської клінічної лікарні №1Чермаком ІгоремІвановичем, на території якої зосереджені майже всі теоретичні кафедри університету та отримали в подарунок книгу про історію становлення цієї лікарні. Делегати продовжували знайомство з нашим університетом на кафедрі акушерства та гінекології (зав. кафедриСенчук Анатолій Якович), на кафедрі хірургічних хвороб (зав. кафедри Скиба Володимир Вікторович), на кафедрі анатомії, топографічної анатомії та оперативної медицини (зав. кафедри Талько Володимир Іполитович), на кафедрі патологічної анатомії, гістології і судової медицини (зав. кафедри Гичка Сергій Григорович). Майже всі завідуючі кафедр подарували гостям книги/посібники, які були написані викладачами даних кафедр, що підтверджує високий рівень навчально-педагогічного процесу в університеті.

Неймовірно цікавою виявилась також й екскурсія в Національну наукову медичну бібліотеку України (вул. Л.Толстого, 7), де польські делегати оглядали медичний книжковий фонд, цікавились наявними посібниками на польській мові, прослуховували лекцію про історію старовинних будівель, а саме тих, де зараз знаходиться бібліотека та адміністративний корпус університету.

На пам’ять про своє перебування в Києві, пан Яцек та пан Михайло залишили слова подяки в книзі відвідувачів бібліотеки.Коли Київ засяяв вечірніми вогнями, гості поїхали на екскурсію по знаменитих історичних місцях. Площа Богдана Хмельницького, Софіївський Собор, прогулянка Андріївським узвозом, руїни Десятинної церкви не залишили делегатів байдужими.

6 грудня. Підписавши угоду про співпрацю з керівництвом КМУ УАНМ, польські делегати вирушили додому, залишивши після свого візиту лише приємні спогади.

Повертаючись до угоди, то коротко її суть можна записати як:

Вища Технічна Школа у місті Катовіце, факультет Медичних Наук, в особі ректора Вищої Технічної Школи АнджеяГжибовського та Київський медичний університет УАНМ в особі ректора Віктора Туманова встановили співробітництво в області проведення наукових досліджень та розвитку академічних контактів між студентами, викладачами та науковими співробітниками двох вищих навчальних закладів. Співпраця між сторонами буде відбуватись у формі:

• Проведення наукових досліджень та їх публікацій;
  • Реалізації дидактичних проектів в області обопільних зацікавлених сторін;
  • Обміну досвідом у сфері навчання та програм навчання;
  • Обміну викладачів і наукових працівників;
  • Обміну студентів;
  • Спільної участі у міжнародних і наукових дослідницьких проектах;
  • Спільної організації симпозіумів, семінарів та наукових конференцій;
  • Обміну інформацією (в тому числі обміну між бібліотеками двох вищих навчальних закладів);
  • Розвитку нових технологій.
25.12.2013
Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024