Оновлення матеріально-технічної бази на кафедрі анатомії та топографічної анатомії

Матеріальна база кафедри анатомії та топографічної анатомії Київського медичного університету поповнилася новими муляжами, серед яких скелети, черепи, моделі органів та частин тіла. Висока якість продукції та надзвичайний рівень деталізації (адже майже кожен препарат складається з кількох частин) дозволяє глибоко вивчати будову людського тіла, без обмежень, пов’язаних з роботою на трупному матеріалі.

Складні комплексні муляжі (як, наприклад, класична модель тіла людини) містять також доданий атлас з поясненнями, та CD-диск з аналогічною інформацією, що дозволяє навчатися у зручному для студента місці.

31.03.2016
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021