Оновлений розклад Днів відкритих дверей

Шановні вступники!

Запрошуємо вас взяти участь у Днях відкритих дверей ОНЛАЙН Київського медичного університету. З розкладом Днів відкритих дверей ви можете ознайомитись у нашій інфографіці.

На вас очікує зустріч з представниками Університету, які розкажуть вам про умови вступу до нашого університету, особливості вступної кампанії 2021 року і нададуть відповіді на ваші запитання.

Наступний День відкритих дверей ОНЛАЙН відбудеться 23 квітня 2021 року о 16:00.

Реєстрація на День відкритих дверей за цим посиланням.

Заповнити анкету абітурієнта ви можете за цим посиланням.

Поставити питання приймальній комісії ви можете  тут.

Ефективно підготуватися до складання ЗНО та вступних іспитів з анатомії людини, ви можете на наших підготовчих курсах.

З питаннями щодо вступу звертайтеся до нашого консультаційного центру:
Тел: (050) 337-81-01, (068) 854-40-31 та долучайтеся до наших груп у Viber  та Telegram  “Абітурієнт КМУ 2021”.

Також, щоб бути в курсі наших останніх новин – підписуйся на наші сторінки у соціальних мережах Facebook, Instagram та Youtube-канал

14.04.2021