ПОДІЇ | Всі Події

Новини міжнародної співпраці

В червні 2023 року завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Копчак Оксана Олегівна проходила стажування по обміну досвідом ведення пацієнтів з розсіяним склерозом із застосуванням високоефективної хворобомодифікуючої терапії в Royal London Hospital та Blizard Institute of London (Велика Британія) в клініці професора Gavin Givannoni. Під час стажування було розроблено план співпраці між Royal London Hospital та Blizard Institute of London і кафедрою неврології, психіатрії та фізичної реабілітації КМУ щодо наукових заходів та практичної складової (клінічні розбори пацієнтів, участь у клінічних дослідженнях).

У рамках стажування 15-16 червня 2023 року професор Копчак Оксана Олегівна як експерт з вивчення демієлінізуючих захворювань нервової системи взяла участь у дводенному майстер класі MS Advanced MasterClass 18 у Sheffield University Campus.

22.06.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери