Новини кафедри пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, хірургічної косметології з курсом основ приватної лікарської практики

Завідувач кафедри д.м.н., професор, лікар вищої категорії Андрій Леонідович Харьков звітував про участь у ряді наукових заходів у першому семестрі цього року:

– у вересні Андрій Леонідович прийняв участь у з’їзді WAOCS (м. Лондон, Великобританія). На цьому заході він виступив з доповіддю на тему «Проблема балансу реальних змін та візуальних ефектів на рахунок оптичної ілюзії при оцінці ефективності ринопластики»

– у тому ж місяці професор Харьков представив дві доповіді за актуальними темами: «Проблеми співвідношення реальних і візуальних дефектів. Хірургія особистості. (Ринопластика)», «Системний підхід до комплексного омолодження обличчя (фейсліфт)» на міжнародній виставці, яка відбулася у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ)

– у жовтні Андрій Леонідович виступав з доповіддю про актуальні питання пластичної та естетичної хірургії на п’ятому з’їзді ВАПРЕХ у м. Києві

– 1 листопада на виборах ВАПРЕХ Андрія Леонідовича Харькова більшістю голосів було обрано президентом Асоціації.

– у листопаді 2019 професор Харьков відвідав м. Бангкок (Тайланд) для участі у Workshop «Advanced Lipoabdominoplasty»

– у грудні професор Харьков виступив з доповіддю про сучасну, реконструктивну та естетичну ринопластику на міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання щелепно-лицьової хірургії дитячого віку» (м. Київ).

24.01.2020
ПОДІЇ | Всі Події
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери