Новини кафедри пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, хірургічної косметології з курсом основ приватної лікарської практики

Завідувач кафедри д.м.н., професор, лікар вищої категорії Андрій Леонідович Харьков звітував про участь у ряді наукових заходів у першому семестрі цього року:

– у вересні Андрій Леонідович прийняв участь у з’їзді WAOCS (м. Лондон, Великобританія). На цьому заході він виступив з доповіддю на тему «Проблема балансу реальних змін та візуальних ефектів на рахунок оптичної ілюзії при оцінці ефективності ринопластики»

– у тому ж місяці професор Харьков представив дві доповіді за актуальними темами: «Проблеми співвідношення реальних і візуальних дефектів. Хірургія особистості. (Ринопластика)», «Системний підхід до комплексного омолодження обличчя (фейсліфт)» на міжнародній виставці, яка відбулася у Міжнародному виставковому центрі (м. Київ)

– у жовтні Андрій Леонідович виступав з доповіддю про актуальні питання пластичної та естетичної хірургії на п’ятому з’їзді ВАПРЕХ у м. Києві

– 1 листопада на виборах ВАПРЕХ Андрія Леонідовича Харькова більшістю голосів було обрано президентом Асоціації.

– у листопаді 2019 професор Харьков відвідав м. Бангкок (Тайланд) для участі у Workshop «Advanced Lipoabdominoplasty»

– у грудні професор Харьков виступив з доповіддю про сучасну, реконструктивну та естетичну ринопластику на міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання щелепно-лицьової хірургії дитячого віку» (м. Київ).

24.01.2020
ВЕР
Курси гірудотерапії
Тривалість: 20.09.2021 - 01.10.2021