Футбольна команда КМУ розпочала сезон серед 6 кращих команд Києва

3 вересня відбулося засідання виконкому футбольної асоціації міста Києва.

Мова йшла про підсумки першого етапу чемпіонату міста Києва з футболу серед студентських команд закладів вищої освіти сезону 2019/2020.

Команда «Медик» Київського медичного університету в групі Б посіла 3 місце та увійшла в шістку найкращих, серед яких:
– команда «Меркурій» СК Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ)
– команда Київського університету імені Бориса Грінченка
– команда «Інфіз» Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ)
– команда Національної академії внутрішніх справ (НАВС)
– команда «Легпром» Київського національного університету технологій та дизайну (КНУТД)

Ці команди у серії футбольних ігр протягом 10 днів розіграють місця з першого по шосте. Вже 10 вересня о 12:00 на стадіоні «Атлет» команда «Медик» прийматиме команду «Інфіз» НУФВСУ.

Команда дякує, у першу чергу, своєму тренеру Царюку Олегу, капітану, інтерну-стоматологу Соколенку Данилу та всім гравцям нашої дружньої команди!

Участь команди «Медик» у чемпіонаті відбувається за всебічної підтримки керівництва Університету: президента університету Поканевича Олександра Валерійовича та ректора Івнєва Бориса Борисовича.

Зичимо команді «Медик» нових перемог у сезоні 2020/2021 року!

04.09.2020
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021