Новини академічного консорціуму Київ-Харків-Дніпро

Навіть влітку в академічному консорціумі Київ-Харків-Дніпро проходять цікаві події.

На цьому тижні, у наших філіях, Харківському інституті медицини та біомедичних наук і Дніпровському інституті медицини та громадського здоров’я, відбулися майстер-класи для вступників та студентів «Базова підтримка життя/Basic Life Support». Учасники майстер-класу отримали навички збереження життя постраждалим до моменту прибуття рятувальних служб, відпрацювали поведінку в критичних ситуаціях, навчились проводити серцево-легеневу реанімацію, користуватись зовнішнім дефібрилятором, поновлювати патентність дихальних шляхів. Провів майстер-клас Андрій Дарменко, сертифікований інструктор Червоного Хреста.

У ці ж дні, у наших філіях, відбулася зустріч з Андрієм Шмаргальовим, директором відділу моніторингу якості освіти КМУ на тему: «Передові методи навчання та унікальні цифрові технології в Харківському інституті медицини та біомедичних наук і Дніпровському інституті медицини та громадського здоров‘я». Присутні на заході студенти-медики, випускники медичних коледжів, викладачі, абітурієнти і їх батьки дізнались про систему забезпечення якості освіти в університеті, впровадження найкращих міжнародних практик організації навчального процесу та викладання і власну університетську платформу підготовки до КРОКів (PrExam).

Дякуємо організаторам за створення та проведення таких цікавих і корисних заходів!

21.08.2020
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021