Новий стратегічний партнер КМУ — мережа медичних клінік “Добробут”!

Між Київським медичним університетом та Медичною мережею «Добробут» відбулися перемовини про налагодження співпраці за різними напрямами.

Уже сьогодні керівництво Медичної мережі «Добробут» виступає клінічною базою для підготовки лікарів-інтернів Київського медичного університету. Крім того, для кращих лікарів-інтернів запропоновано безкоштовне навчання в інтернатурі з подальшим працевлаштуванням у цій клініці. Обговорюється питання надання стипендій для перспективних студентів. Результатом співпраці стане створення консорціуму, де Медична мережа «Добробут» виступатиме як Університетська клініка.
Таке поєднання потенціалу обох відомих організацій сприятиме підвищенню рівня до- та післядипломної підготовки медичних кадрів для закладів охорони здоров’я з метою забезпечення надання якісної та ефективної медичної допомоги населенню України.

11.07.2016
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021