В Дніпрі відкрився ПЗВО “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я”!

Раді поділитися з вами гарною новиною!

Навчатися за спеціальністю «Медицина» з вересня 2019 року стане можливим у ПЗВО “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я”, який відкрився в 2018 році на базі Університету імені Альфреда Нобеля у місті Дніпро для українських та іноземних громадян!

Приватний заклад вищої освіти “Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я” – це інститут, створений завдяки синергії найкращих традицій вищої медичної освіти Київського медичного університету та сучасного менеджменту Університету імені Альфреда Нобеля.

Клінічні дисципліни викладатимуться на базах провідних медичних закладів м. Дніпра.

Переваги навчання у “Дніпровському інституті медицини та громадського здоров’я”:

– навчання за спеціальністю 222 «Медицина», що інтегрує інноваційні наукові методи класичного навчання і сучасних медичних практик;
– диплом державного зразка;
– навчання відповідно до європейських стандартів;
– можливість поглибленого вивчення іноземної медичної термінології та проходження практик за програмами академічної мобільності та програмами партнерства;
– за підтримки студентських товариств ПВНЗ «Київський медичний університет» та Університету імені Альфреда Нобеля ви зможете брати участь у науково-практичній та дослідницькій діяльності;
– можливість відпрацювання практичних навичок у провідних клінічних закладах охорони здоров’я м. Дніпра;
– закордонні стажування.

Дніпровський інститут медицини та громадського здоров’я пропонує унікальні можливості для розвитку кожного студента та запрошує на навчання!

Контактна інформація:

14, Yuliusha Slovatskogo Street,