Нова наукова перемога нашої студентки!

14 квітня 2021 р. на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт англійською мовою за 2020/2021 н.р. зі спеціальності «Фармація, фармакологія».

За результатами конкурсу наша студентка 3 курсу фармацевтичного факультету Фоміна Катерина у напруженій боротьбі з достойними сильними амбіційними конкурентами виборола друге місце.

На конкурсі студентських робіт вона представила наукову роботу «Phytochemical study on Agastache foeniculum and Agastache urticifolia», що була виконана на кафедрі фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії КМУ під керівництвом завідувача кафедри д.фарм.н., проф. Коновалової О.Ю. та старшого викладача кафедри к.фарм.н. Гуртовенко І.О.

Всі наукові роботи, представлені на конкурсі, пройшли попереднє рецензування відомих експертів фармацевтичної галузі і ретельний відбір. За його результатами для представлення у вигляді доповідей було відібрано 9 студентських робіт, виконаних у НМУ ім.О.О.Богомольця (м.Київ), НФаУ (м.Харків), ТДМУ ім. І.Я.Горбачевського (м.Тернопіль) і у нашому Університеті, на кафедрі фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії.

Як зазначили члени журі, наукова робота Катерини виконана на високому експериментальному науковому рівні, з застосуванням новітніх найсучасніших та розроблених на кафедрі власних аналітичних методик. Її чудова, яскрава та натхненна доповідь була прослухана з великим інтересом. Навіть іноземців вразило її досконале володіння англійською мовою, а впевнені ґрунтовні відповіді на запитання отримали високу оцінку журі конкурсу, до складу якого увійшли провідні науковці фармацевтичної галузі.

Ми пишаємось нашими талановитими студентами, щиро вітаємо Катерину та її наукових керівників, весь фармацевтичний факультет та його декана к.фарм.н., доц. Лозову О.В., бажаємо нових перемог та значних наукових досягнень!

15.04.2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час:14 травня 2021 року о 16:00.
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
11 Травня 2021
ТРА