Навчальний симпозіум у форматі телемосту українсько-литовської солідарності «Сучасна українська педіатрія у вільнюському університеті – обмін досвідом»

Шановні колеги та студенти!

Організаційний комітет 4-го БАЛТІЙСЬКОГО КОНГРЕСУ ПЕДІАТРІВ запрошує на навчальний симпозіум у форматі телемосту українсько-литовської солідарності «Сучасна українська педіатрія у вільнюському університеті – обмін досвідом» з підключенням міст Києва, Одеси, Маріуполя, який відбудеться 16 травня 2019 року в Готелі «Київ», за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 26/1 (Тріумфальна зала, 2 поверх).

Початок заходу о 9:40, реєстрація з 9:20.

Наукові організатори заходу – ПВНЗ «Київський медичний університет», ГО «Українська Академія Педіатрії», Литовське педіатричне товариство, Латвійська педіатрична асоціація, Естонська педіатрична асоціація з офіційною участю Польського педіатричного товариства.

Даний захід організовано за підтримки МОЗ України, МОЗ Литви, Міністерств закордонних справ.

У програмі симпозіуму лекції провідних спеціалістів з України та Європи на найбільш актуальні теми в різних галузях педіатрії, обмін досвідом.

До участі в роботі запрошуються сімейні лікарі, терапевти, педіатри, дитячі отоларингологи та інші спеціалісти, кому цікава дана тематика.

Захід носить мультидисциплінарний характер та відіграє важливу роль у справі освіти українських лікарів та є частиною системи безперервного навчання.

Програма 4-го БАЛТІЙСЬКОГО ПЕДІАТРИЧНОГО КОНГРЕСУ розміщена на сайті.

ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021