Науково – практичний семінар «Планування дисертації – перший важливий крок успішного її захисту».

10 листопада 2016 року в Київському медичному університеті з метою удосконалення організації, виконання та впровадження результатів наукових досліджень для лікарів-інтернів, магістрів, аспірантів, відповідальних за наукову роботу кафедр та пошукувачів було проведено науково – практичний семінар «Планування дисертації – перший важливий крок успішного її захисту».

Проректор з науково-педагогічної роботи, д.мед.н., проф. Доан Світлана Іванівна зосередила увагу на питаннях, пов’язаних з плануванням науково-дослідних та дисертаційних робіт.
Інспектор з наукової роботи Зражевська Аліна Юріївна доповіла про порядок та терміни складання кандидатських іспитів, а також ознайомила з підготовкою супровідних документів.
Асистент кафедри терапевтичної стоматології Марченко Наталія Сергіївна доповіла про складнощі та помилки, що зустрічаються під час написання дисертаційної роботи та способи вирішення труднощів в підготовчих етапах до захисту роботи.
Інспектор з наукової роботи Марченко Дар’я Олександрівна підготувала матеріали до проведення семінару та організувала участь науковців.
Значна частина семінару була присвячена відповідям на запитання, дискусії, обміну досвідом.

[slideshow_deploy id=’3025’]

17.11.2016
БЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 28 березня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Березня 2024
БЕР
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Запрошуємо випускників закладів вищої медичної освіти на екскурсію до нашого багаторічного партнера, провідної мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»! Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 28 березня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
27 Березня 2024
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.