Науково – практичний семінар «Планування дисертації – перший важливий крок успішного її захисту».

10 листопада 2016 року в Київському медичному університеті з метою удосконалення організації, виконання та впровадження результатів наукових досліджень для лікарів-інтернів, магістрів, аспірантів, відповідальних за наукову роботу кафедр та пошукувачів було проведено науково – практичний семінар «Планування дисертації – перший важливий крок успішного її захисту».

Проректор з науково-педагогічної роботи, д.мед.н., проф. Доан Світлана Іванівна зосередила увагу на питаннях, пов’язаних з плануванням науково-дослідних та дисертаційних робіт.
Інспектор з наукової роботи Зражевська Аліна Юріївна доповіла про порядок та терміни складання кандидатських іспитів, а також ознайомила з підготовкою супровідних документів.
Асистент кафедри терапевтичної стоматології Марченко Наталія Сергіївна доповіла про складнощі та помилки, що зустрічаються під час написання дисертаційної роботи та способи вирішення труднощів в підготовчих етапах до захисту роботи.
Інспектор з наукової роботи Марченко Дар’я Олександрівна підготувала матеріали до проведення семінару та організувала участь науковців.
Значна частина семінару була присвячена відповідям на запитання, дискусії, обміну досвідом.

17.11.2016
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021