Науково – практичний семінар «Планування дисертації – перший важливий крок успішного її захисту».

10 листопада 2016 року в Київському медичному університеті з метою удосконалення організації, виконання та впровадження результатів наукових досліджень для лікарів-інтернів, магістрів, аспірантів, відповідальних за наукову роботу кафедр та пошукувачів було проведено науково – практичний семінар «Планування дисертації – перший важливий крок успішного її захисту».

Проректор з науково-педагогічної роботи, д.мед.н., проф. Доан Світлана Іванівна зосередила увагу на питаннях, пов’язаних з плануванням науково-дослідних та дисертаційних робіт.
Інспектор з наукової роботи Зражевська Аліна Юріївна доповіла про порядок та терміни складання кандидатських іспитів, а також ознайомила з підготовкою супровідних документів.
Асистент кафедри терапевтичної стоматології Марченко Наталія Сергіївна доповіла про складнощі та помилки, що зустрічаються під час написання дисертаційної роботи та способи вирішення труднощів в підготовчих етапах до захисту роботи.
Інспектор з наукової роботи Марченко Дар’я Олександрівна підготувала матеріали до проведення семінару та організувала участь науковців.
Значна частина семінару була присвячена відповідям на запитання, дискусії, обміну досвідом.

17.11.2016
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021