ПОДІЇ | Всі Події

Науково – практичний семінар «Планування дисертації – перший важливий крок успішного її захисту».

10 листопада 2016 року в Київському медичному університеті з метою удосконалення організації, виконання та впровадження результатів наукових досліджень для лікарів-інтернів, магістрів, аспірантів, відповідальних за наукову роботу кафедр та пошукувачів було проведено науково – практичний семінар «Планування дисертації – перший важливий крок успішного її захисту».

Проректор з науково-педагогічної роботи, д.мед.н., проф. Доан Світлана Іванівна зосередила увагу на питаннях, пов’язаних з плануванням науково-дослідних та дисертаційних робіт.
Інспектор з наукової роботи Зражевська Аліна Юріївна доповіла про порядок та терміни складання кандидатських іспитів, а також ознайомила з підготовкою супровідних документів.
Асистент кафедри терапевтичної стоматології Марченко Наталія Сергіївна доповіла про складнощі та помилки, що зустрічаються під час написання дисертаційної роботи та способи вирішення труднощів в підготовчих етапах до захисту роботи.
Інспектор з наукової роботи Марченко Дар’я Олександрівна підготувала матеріали до проведення семінару та організувала участь науковців.
Значна частина семінару була присвячена відповідям на запитання, дискусії, обміну досвідом.

17.11.2016
ПОДІЇ | Всі Події
29
ЛИС
The “Tracheal Intubation” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 15:00.
25 Листопада 2021
29
ЛИС
The “Central Vein Catheterization” workshop will be held
Date & time: November 29, 2021, at 16:30.
25 Листопада 2021
30
ЛИС
Майстер-клас Центру кар’єри КМУ на тему: «Як написати супровідний лист?»
Захід відбудеться в онлайн-форматі 30 листопада о 16:00
26 Листопада 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери