Наші вчені взяли участь у науковому симпозіумі

7-9 жовтня 2020 року в онлайн форматі відбувся науковий симпозіум з міжнародною участю «Нові моделі та технології надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги». Організаторами цього заходу виступили Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України і Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України».

Наш університет на цьому симпозіумі представляла завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, д.мед.н. Копчак О.О., яка 8 жовтня була модератором другого секційного засідання неврологів «Розсіяний склероз. Інноваційні технології в діагностиці та  лікуванні» та виступила з доповіддю «Основні аспекти диференційної діагностики спектру захворювань оптиконевромієліту та розсіяного склерозу». Від університету участь у конгресі брали також лікарі-інтерни кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації.

У програмі симпозіуму розглядалися  наступні питання:
1. Вплив пандемії COVID-19 на неврологічне та психічне здоров’я
2. Економічне обґрунтування вартості медичних послуг в неврологічній, психіатричній та наркологічній допомозі
3. Протоколи надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги та їх значення в удосконаленні медичної допомоги населенню
4. Нові моделі та технології надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги
5. План заходів щодо виконання концепції розвитку психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року
6. Персоніфіковані підходи щодо терапії неврологічних, психічних та наркологічних розладів

09.10.2020