Наші вчені взяли участь у науковому симпозіумі

7-9 жовтня 2020 року в онлайн форматі відбувся науковий симпозіум з міжнародною участю «Нові моделі та технології надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги». Організаторами цього заходу виступили Асоціація неврологів, психіатрів та наркологів України і Державна установа «Інститут неврології, психіатрії та наркології Національної академії медичних наук України».

Наш університет на цьому симпозіумі представляла завідувач кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, д.мед.н. Копчак О.О., яка 8 жовтня була модератором другого секційного засідання неврологів «Розсіяний склероз. Інноваційні технології в діагностиці та  лікуванні» та виступила з доповіддю «Основні аспекти диференційної діагностики спектру захворювань оптиконевромієліту та розсіяного склерозу». Від університету участь у конгресі брали також лікарі-інтерни кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації.

У програмі симпозіуму розглядалися  наступні питання:
1. Вплив пандемії COVID-19 на неврологічне та психічне здоров’я
2. Економічне обґрунтування вартості медичних послуг в неврологічній, психіатричній та наркологічній допомозі
3. Протоколи надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги та їх значення в удосконаленні медичної допомоги населенню
4. Нові моделі та технології надання неврологічної, психіатричної та наркологічної допомоги
5. План заходів щодо виконання концепції розвитку психічного здоров’я в Україні на період до 2030 року
6. Персоніфіковані підходи щодо терапії неврологічних, психічних та наркологічних розладів

09.10.2020
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021