Наші студенти взяли участь у Форумі розвитку громадянського суспільства

3 липня студенти Київського медичного університету взяли участь у п’ятому Форумі розвитку громадянського суспільства, який відбувся у парку «Партизанська слава» та організований Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією. Основне завдання форуму — налагодження діалогу влади та громади, і залучення активних громадян до участі у громадських проектах. Форум був розділений на три дискусійні панелі, кожна з них була присвячена важливій темі громадського життя Дарницького району.

На форумі була представлена палатка Київського медичного університету, а представники КМУ розповідали про умови вступу до Університету та інтернатури.

У заході також взяли участь 35 студентів-іноземців КМУ з Індії, Пакистану, Ірану, Узбекистану, Гани і Судану. Студенти активно долучилися до участі у всіх проектах, які відбувалися на форумі. Крім того, спеціально для наших студентів була організована зустріч з представником Європейського молодіжного парламенту.

05.07.2021