Наші студенти – переможці Міжнародного Фестивалю-конкурсу «Барви осені 2020»

Ми пишаємося нашими студентами, учасниками та переможцями дистанційного Фестивалю-конкурсу студентської художньої творчості – «Барви осені 2020».

Заочна форма участі у конкурсі не стала на заваді перемозі наших студентів. Отже, вітаємо призерів фестивалю:

1. Проспер Чідера Адогу, гран-прі за виконання пісні «Starsweare»
  2. Сархана Ахмедова, 1 місце у номінації «Естрадна пісня» за виконання гімну Київського медичного університету
  3. Марину Корж, 3 місце у номінації «Естрадна пісня» за виконання музичного попурі
  4. Маргариту Гаврильченко, 1 місце у номінації «Авторська пісня» за виконання пісні «Моя земля»
  5. Джейкоб Джахазіел, 3 місце у номінації «Авторська пісня» за виконання пісні «Badcompany»
  6. Дениса Юрченка, 1 місце у номінації «Спортивно-бальний танець»
  7. Хореографічний дует, 3 місце у номінації «Сучасний танець»

Окремі нагороди номінантов фестивалю «За високу виконавську майстерність» отримали студентки: Дар’я Артем’єва та Анастасія Оничко.

Вітаємо наших студентів з блискучими виступами та бажаємо подальших творчих і професійних успіхів!

11.12.2020