Наші фахівці-стоматологи надали спеціалізовану стоматологічну допомогу бійцям в зоні ООС

У травні 2021 року викладачі Київського медичного університету, а саме завідувач кафедри терапевтичної стоматології д.мед.н., доц. Копчак О.В., асистенти кафедри Черняк С. Я. та Павленко Є.М. разом з хірургами-стоматологами з НМУ ім. О.О. Богомольця долучилися до надання спеціалізованої стоматологічної допомоги воїнам в зоні ООС на Донбасі на базі волонтерської організації «Тризуб Дентал» (с. Карлівка, Донецька область). Консультативну та лікувальну допомогу терапевтичного профілю отримали 25 пацієнтів-військових з патологією слизової оболонки рота і тканин пародонту, а також каріозними ураженнями та їх ускладненнями.

Крім того, наші науковці провели ряд лекцій для військових лікарів і стоматологів на тему: «Профілактика розвитку стоматологічних захворювань, як необхідна складова здоров’я військових України» та майстер-клас, де учасники мали змогу відпрацювати мануальні навички роботи з магніто-стрикційним ультразвуковим скейлером «Cavitron».

Для надання пародонтологічної допомоги з собою було привезено спеціалізоване оснащення: магніто-стрикційний ультразвуковий скейлер «Cavitron Select SPS» з резервуаром, гігієнічні та пародонтологічні зоно-специфічні насадки, а також набори зоно-специфічних кюрет для закритого і відкритого кюретажу.

Поїздка відбулася на прохання волонтерської організації ГО БФ «Тризуб Дентал», з яким її представник Ігор Ященко звернувся до президента Київського медичного університету Олександра Поканевича.

Хочемо висловити подяку керівництву Університету, нашим фахівцям-стоматологам та організації «Тризуб Дентал» за можливість сприяти покращенню стоматологічного здоров’я військових.

27.05.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021