Наша студентка-стоматолог у проекті The School

Вже з 14 липня розпочнеться прийом заяв та документів від вступників до закладів вищої освіти. Ми чекаємо на вступників до Київського медичного університету, а наші студенти готові поділитися з ними враженнями про навчання в Університеті та перспективами майбутнього працевлаштування.

Тож, пропонуємо вашій увазі відео проекту The School, у якому студентка 4 курсу стоматологічного факультету Кароліна Айрапетян розповіла про навчання на стоматологічному факультеті, чому українським стоматологам немає сенсу проходити практику за кордоном, як почати кар’єрний шлях та про перспективи розвитку у цій галузі.

(The School – проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube-каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання. Інформаційний партнер проекту – Освіта.ua.)

12.07.2021