Наш викладач – «Науковець року 2020»

Викладач хірургії кафедри хірургічних хвороб №1 Київського медичного університету, доктор медичних наук, професор Євгеній Борисович Колесников у грудні цього року отримав почесне звання “Науковець року 2020”, у рамках міжнародної програми, що проводилась з метою підтримки українських науковців.

Почесне звання “Науковець року 2020” Євгеній Борисович здобув за цикл наукових робіт в області розробки нових міні-інвазивних методів хірургічного лікування морбідного ожиріння, які стали “золотим стандартом” у баріатричній хірургії і новаторських досліджень про роль цитокінів у виникненні деструктивного панкреатиту, створенні інгібіторів і способів лапароскопічної доставки їх до підшлункової залози. Він автор унікальної методики оперативного лікування ожиріння, яка стала передовою в усьому світі.

(Євгеній Колесников вчений зі світовим ім’ям, він член Асоціації післядипломної освіти Гарвардського університету (США), віце-президент Всеукраїнської асоціації пластичної, реконструктивної та естетичної хірургії, член Американської академії косметичної хірургії, лауреат премії та медалі Міжнародного коледжу хірургів (США) і Державної премії України, академік Міжнародної академії медичних наук (IMSA)

09.12.2020