ПОДІЇ | Всі Події

Наш викладач, Сидора Наталія В’ячеславівна прочитала лекцію в Університеті міста Турку (Фінляндія)

17 січня 2024 року, у рамках співпраці та обміну науково-педагогічним досвідом, доктором фармацевтичних наук, професором кафедри фармацевтичної та біологічної хімії, фармакогнозії ПВНЗ «Київський медичний університет» Сидорою Наталею В’ячеславівною прочитано лекцію майстер-класу для студентів-бакалаврів зі спеціальності «Фармація», факультету науки та інженерії Або Академії, м. Турку, Фінляндія (Åbo Academy University, Faculty of Science and Engineering, Pharmacy specialty).

Тема лекції: «Study of bioactive compounds of plant origin. Establishment the correlation between the structure of bioactive compounds and their pharmacological activity. Development the technology to obtain dry extracts from nature».

Захід відбувся на запрошення професора Оуті Сало-Ахен (Outi Salo-Ahen, DSc. (Pharm.), Adj. Professor, Faculty of Science and Engineering, Pharmacy, Åbo Academy University) та за сприянням професора Джеccіки Розенхольм (Jessica Rosenholm, Dsc. (Pharm.), professor, Faculty of Science and Engineering, Pharmacy, Åbo Academy University).

Лекція проходила у форматі лекції-дискусії. Були розглянуті переваги та особливості рослинних лікарських засобів у порівнянні з синтетичними та основні принципи фармакогностичного дослідження рослинної сировини з метою пошуку нових джерел біологічно активних речовин для створення лікарських засобів різної спрямованості дії на прикладі представників роду глід (Crataegus L.). Студенти ознайомилися з принципами хемотаксономічного дослідження рослинної сировини. На конкретному прикладі проілюстровано основні етапи створення моделі цілеспрямованого пошуку рослинних джерел біоактивних сполук, а також встановлення корелятивних зв’язків структура-дія на прикладі дослідження антимікробної активності сухих екстрактів. Також cтуденти ознайомилися з технологією одержання сухих екстрактів листя глоду та методами дослідження їх хімічного складу та стандартизації у відповідності з вимогами Європейської фармакопеї.

23.01.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери