Наш студент-фармацевт у проекті The School

1 липня розпочалась реєстрація електронних кабінетів вступників до закладів вищої освіти. Наші абітурієнти прагнуть знати все про своє майбутнє місце навчання, а хто краще розкаже їм про університет, як не самі студенти КМУ.

Тож, пропонуємо вашій увазі відео проекту The School, у якому студент 4 курсу фармацевтичного факультету Георгій Фратеску поділився цікавою інформацією про навчання на фармацевтичному факультеті, розповів про перспективи працевлаштування, прибутковість фармацевтичної галузі та можливості розвитку і чому він обрав саме цю професію.

(The School – проект, що допомагає абітурієнтам визначитись із майбутньою спеціальністю та закладом вищої освіти. На YouTube-каналі проекту публікуються інтерв’ю зі студентами різних вишів, які розповідають про умови та специфіку навчання в університеті та допомагають майбутнім вступникам уникнути помилок при виборі спеціальності та місця навчання. Інформаційний партнер проекту – Освіта.ua.)

01.07.2021