Підписано меморандум з Казахським національним медичним університетом ім. С.Д.Асфендіярова

Київський медичний університет розширює горизонти міжнародної співпраці. Так, 8 жовтня 2021 року, до Київського медичного університету завітав декан стоматологічного факультету Казахського національного медичного університету ім. С.Д.Асфендіярова Басимбек Дільбарханов. Він зустрівся з президентом Університету Олександром Валерійовичем Поканевичем, ректором Борисом Борисовичем Івнєвим та деканом стоматологічного факультету Іриною Миколаївною Тимченко.

(Довідка: Казахський національний медичний університет ім. С.Д.Асфендіярова заснований у 1930 році. Зараз університет нараховує 7 факультетів).
Варто зазначити, що наразі Казахський національний медичний університет ім. С.Д.Асфендіярова – флагман вищої медичної освіти Казахстану. Для почесного гостя провели екскурсію Університетом з відвіданням Центру симуляційного навчання і оцінювання.

За результатами зустрічі, 18 жовтня 2021 року, сторони підписали меморандум про співпрацю між університетами. Договір передбачає співробітництво у науковому та навчальному напрямах, а зокрема:
• розробка спільних освітніх програм
• стажування викладачів
• спільні заходи з контролю якості освіти
• проведення семінарів для студентів, інтернів та викладачів
• здійснення наукових досліджень
• публікація спільних результатів наукових досліджень у міжнародних наукових журналах
• спільне наукове керівництво студентами та аспірантами
• проведення наукових конференцій, семінарів, симпозіумів

20 жовтня 2021 року наші студенти гідно відстояли честь Університету на Міжнародній олімпіаді для студентів з анатомії, гістології та патологічної анатомії, організатор якої – Казахський національний медичний університет імені С. Д. Асфендіярова. Олімпіада була присвячена 30-й річниці незалежності Республіки Казахстан.

Дякуємо нашим студентам за успішний виступ на олімпіаді і сподіваємося, що співпраця з Казахським університетом буде плідною та довготривалою!

Олімпіада з фармацевтичної ботаніки
Запрошуємо вас взяти участь в Університетській студентській олімпіаді з фармацевтичної ботаніки для студентів ІІ-ІІІ курсів фармацевтичного факультету, яка відбудеться 22 квітня 2024 року о 10:00 на кафедрі фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії, за адресою: Харківське шосе, 121.
08 Квітня 2024
Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024