Національна парламентська бібліотека України запрошує студентів та викладачів до користування інформаційними фондами.

Шановні студенти та викладачі!

Національна парламентська бібліотека України є провідним загальнодоступним культурним та освітнім науково-інформаційним закладом, який щорічно обслуговує понад 85 тисяч читачів. До послуг користувачів п’ятимільйонний бібліотечний фонд, в тому числі унікальні електронні ресурси, аналітичні бази даних, безкоштовні Інтернет-ресурси та он-лайн довідкові сервіси. Детальну інформацію про бібліотеку ви можете отримати у вкладеному файлі. Запрошуємо!

06.10.2016
КВІ
КВІ
Запрошуємо на цикл online-лекцій з хірургії
Третя online-лекція Менделя Миколи Андрійовича, кандидата медичних наук, доцента, заслуженого лікаря України на тему: «Гострий апендицит: технічні особливості оперативного лікування» відбудеться вже 16 квітня 2021 року о 18:00.
14 Квітня 2021