На кафедрі терапевтичної стоматології пройшов Міжнародний конкурс реставрації Global Clinical Case Contest (GCCC) 2020

З 26 лютого по 11 березня цього року на базі кафедри терапевтичної стоматології (зав.кафедри, д.мед.н., доц. Оксана Вікторівна Копчак) пройшов Міжнародний конкурс клінічного випадку з естетичної реставрації зубів Global Clinical Case Contest (GCCC). У ньому взяли участь студенти-стоматологи 4-5 курсів.

Організатором конкурсу виступив наш давній партнер, виробник стоматологічних матеріалів компанія Dentsply Sirona, співробітники якої Оксана Докашенко, Дмитро Неліпа, Олександр Кожемяк та Олена Мариніна провели навчальний семінар і майстер-клас з реставрації II класу.

Одразу після завершення майстер-класу 14 студентів-старшокурсників мали змогу довести свою майстерність у виконанні стоматологічних реставрацій II класу на фантомах.

Із всіх робіт журі обрало переможців, ними стали студенти 5 курсу: Любомир Янішевський, Дмитро Тосенко та Ірина Кушнір.

Вітаємо наших студентів з перемогою і бажаємо подальших професійних успіхів! Дякуємо компанії Dentsply Sirona за всебічну і безперервну підтримку та допомогу!

ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021