Міжнародний конкурс клінічного випадку від компанії Dentsply Sirona

Вже протягом багатьох років студенти Київського медичного університету беруть участь у міжнародному конкурсі клінічного випадку виробника стоматологічного обладнання компанії Dentsply Sirona. Цей рік не став винятком, адже 25 лютого на базі кафедри терапевтичної стоматології (завідувач кафедри Копчак Оксана Вікторівна) в онлайн-режимі пройшов І етап конкурсу.

Давній друг і партнер КМУ, менеджер з клінічної освіти в Україні компанії Dentsply Sirona, Оксана Докашенко, детально розповіла про умови участі у конкурсі; особливості матеріалів, якими будуть виконуватися роботи; а також про минулорічний конкурс, в якому наш студент 5-го курсу був єдиним представником від України.

19 березня в офісі компанії Dentsply Sirona відбудеться ІІ етап конкурсу, де студенти 4-5 курсів, під керівництвом викладачів кафедри і тренерів компанії, будуть виконувати на фантомах зубів реставрації ІІ класу за Блеком. Виконавці трьох кращих робіт потраплять до наступного туру.

29 березня на базі кафедри відбудеться ІІІ клінічний етап в якому студенти працюватимуть з пацієнтами. Щиро бажаємо успіхів нашим молодим талантам та висловлюємо величезну подяку нашим партнерам – компанії Dentsply Sirona і, особисто Оксані Докашенко!

17.03.2021
ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021