Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю (International Day of People with Disabilities). Відзначення цієї дати акцентує увагу на проблемах інвалідів, підтримку їхнього здоров’я, захисту їх гідності, прав і добробуту. Зараз у світі понад 15% населення, а це 1 млрд. осіб, страждають різними формами інвалідності. В Україні нараховується біля 2,8 мільйона людей, що мають статус інваліда, що складає більше 6% від всього населення.

Тема Міжнародного дня людей з особливими потребами 2020 року – «Не всі інвалідності – видимі», мається на меті привернення уваги суспільства на людські вади, які неможливо побачити неозброєним оком, таких як: психічні захворювання, порушення зору або слуху, діабет, травми головного мозку, неврологічні розлади та інші. Під час пандемії COVID-19 вимушена ізоляція негативно вплинула на фізичне та психічне здоров’я людей з обмеженими можливостями в усьому світі.

Київський медичний університет закликає приєднатися до цієї міжнародної ініціативи. Не будьмо байдужими!

03.12.2020
ЧЕР
XXVI урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021