ПОДІЇ | Всі Події

Міжнародний деканат вітає випускників 2022 року з успішним підтвердженням дипломів в Індії

Міжнародний деканат, кафедри та вся спільнота Київського Медичного Університету вітає випускників 2022 року з довгоочікуваним та успішним підтвердженням їхніх дипломів в Індії.

Всі пам’ятають, яким важким був останній семестр та випуск для студентів навесні минулого року. Водночас, незважаючи на всі складнощі, всі цикли було пройдено, всі іспити складено, а студенти отримали дипломи про вищу освіту.

Студентам з Індії по закінченню навчання в медичному закладі освіти за кордоном, який визнаний Національною медичною комісією Індії, необхідно пройти тестування для підтвердження свого диплому на Батьківщині (FMGE). За відгуками самих випускників, тест є досить важким, а сама необхідність його складання іноді стає перешкодою у навчанні в закордонних університетах.

Київський Медичний Університет пишається своїми випускниками, а результати, отримані на FMGE цього року, підтверджують високий рівень освіти, який надається іноземним студентам в нашому Університеті.

07.02.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери