Міжнародна науково-практична конференція «PLANTA+НАУКА, ПРАКТИКА ТА ОСВІТА”

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «PLANTA+НАУКА, ПРАКТИКА ТА ОСВІТА»
19 лютого 2021 р., м. Київ, Україна

Організатори конференції: Національний медичний університет імені
О.О. Богомольця (Київ, Україна), Національний фармацевтичний університет
(Харків, Україна), ПВНЗ “Київський медичний університет” (Київ, Україна), Інститут ботаніки ім. М.Г. Холодного НАН України (Київ, Україна), Асоціація виробників фітосировини України (Київ, Україна)

Конференція внесена до реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів і
науково-практичних конференцій України 2021 р. (Посвідчення УкрІНТЕІ № 437 від 30 вересня 2020 р.)

Напрямки конференції:
• Модернізація навчального процесу у зв’язку із світовою пандемією та орієнтацією на дистанційне навчання у закладах освіти фармацевтичного, медичного та біологічного профілю
• Пошук нових джерел рослинної сировини для створення лікарських засобів та дієтичних добавок
• Аналіз ринку лікарських засобів рослинного походження, дієтичних добавок, лікувально-профілактичних та косметичних засобів
• Стандартизація лікарських засобів та їх фармацевтичний аналіз
• Сучасні підходи до технології лікарських засобів рослинного походження
• Аналіз лікарських форм на основі компонентів рослинного походження
• Фармакологічні дослідження, визначення безпечності, застосування у клінічній практиці лікарських засобів рослинного походження та дієтичних добавок
• Різноманіття та охорона лікарських рослин
• Анатомія та морфологія рослин
• Ресурсознавство лікарських рослин
• Інтродукція та вирощування лікарських рослин
• Молекулярні механізми дії біологічно активних речовин рослинного походження
• Вивчення біологічно активних речовин в кормах для сільськогосподарських тварин
• Ветеринарна фармація
• Сучасний стан розробки і впровадження системи профілактично-оздоровчого харчування українців, функціональних та харчових продуктів спеціального медичного призначення на основі лікарської рослинної сировини

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська
Останній термін подання тез12 лютого 2021 р. (включно).
Участь в конференції та розміщення тез в електронному збірнику безкоштовна.
Детальніша інформація в додатку (укр. мовою), додатку (рос. мовою), додатку (анг. мовою).

Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024