Merry Christmas and Happy New Year! З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Merry Christmas and Happy New Year!
З Новим роком та Різдвом!
Напередодні Нового року та Різдва слухачі підготовчого відділення взяли участь у святкових  університетських  заходах. Біля новорічної ялинки вони привітали викладачів, студентів, адміністрацію Університету зі святами та запросили всіх до цікавої подорожі по своїх країнах.

Ґана, Ірак, Пакистан, Судан, Єгипет, Йорданія, Азербайджан – така географія країн, з яких прибули до навчання наші майбутні студенти. Яскраві мультимедійні презентації нікого не залишили байдужими, а бажання спробувати говорити мовою, яку вивчаєш всього місяць,  викликало бурхливу підтримку зали! Щасливих всім новорічних свят!!!
Merry Christmas and Happy New Year!
З Новим роком та Різдвом!

28.12.2015
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021