Merry Christmas and Happy New Year! З Новим Роком та Різдвом Христовим!

Merry Christmas and Happy New Year!
З Новим роком та Різдвом!
Напередодні Нового року та Різдва слухачі підготовчого відділення взяли участь у святкових  університетських  заходах. Біля новорічної ялинки вони привітали викладачів, студентів, адміністрацію Університету зі святами та запросили всіх до цікавої подорожі по своїх країнах.

Ґана, Ірак, Пакистан, Судан, Єгипет, Йорданія, Азербайджан – така географія країн, з яких прибули до навчання наші майбутні студенти. Яскраві мультимедійні презентації нікого не залишили байдужими, а бажання спробувати говорити мовою, яку вивчаєш всього місяць,  викликало бурхливу підтримку зали! Щасливих всім новорічних свят!!!
Merry Christmas and Happy New Year!
З Новим роком та Різдвом!

28.12.2015
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021