ПОДІЇ | Всі Події

Майбутні провізори-інтерни Київського медичного університету

Ось і настала пора Різдвяних та Новорічних свят, закінчується 2018 навчальний рік.

Для студентів фармацевтичного факультету Київського медичного університету заочної форми навчання – це хвилюючий час випускних іспитів та отримання диплому. Перед випускниками постає вибір вищого навчального закладу, де продовжити навчання в інтернатурі.

З метою ознайомлення випускників фармацевтичного факультету з перевагами проходження інтернатури в ПВНЗ «Київський медичний університет», інформування їх з усіх питань, що стосуються інтернатури, 17 грудня 2018 року, у приміщенні оновленого сучасного лекторію за адресою вул. Горлівська, 124, проректором з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Доан С.І., завідувачем відділу інтернатури Лихогрою І.П. та відповідальним за проведення інтернатури на фармацевтичному факультеті Кухарем О.О. організована чергова зустріч з випускниками фармацевтичного факультету 6 курсу заочної форми навчання та 5 курсу денної форми навчання.

Проректор з науково – педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І. ознайомила випускників з переліком аптечних баз, умовами проходження заочного циклу інтернатури. Крім того, Доан С.І. зупинилася на можливості продовжити займатися науковою діяльністю та зростати як фахівець в аспірантурі.

Завідувач відділу інтернатури Лихогра І.П. детально розповіла про перелік документів, необхідних для вступу в інтернатуру, особливості очного та заочного циклу інтернатури, цінову політику Університету та терміни навчання.

Відповідальний за проведення інтернатури на фармацевтичному факультеті Кухар О.О. повідомив майбутніх інтернів з програмою інтернатури «Загальна фармація» та особливостями проходження очного циклу на кафедрах Університету.

Зустріч відбувалася у форматі активної дискусії, випускники жваво цікавилися інтернатурою та отримали вичерпні відповіді на свої численні запитання.

Відділ післядипломної освіти бажає їм успіхів на випускних іспитах та з нетерпінням чекає в інтернатурі!

Нагадуємо, що інтернатура в Київському медичному університеті – найкраща пропозиція післядипломної освіти в Україні. Дізнайтеся про переваги та подайте заяву тут!

18.12.2018
ПОДІЇ | Всі Події
09
БЕР
Курси гірудотерапії
Тривалість: 09.03.2021 - 19.03.2021
18 Лютого 2021
16
БЕР
Курси апітерапії
Тривалість: 16.03.2021 - 26.03.2021
18 Лютого 2021
29
БЕР
Курси з фітотерапії
Тривалість: 29.03.2021 - 09.04.2021
16 Вересня 2020
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери