Майбутні провізори-інтерни Київського медичного університету

Ось і настала пора Різдвяних та Новорічних свят, закінчується 2018 навчальний рік.

Для студентів фармацевтичного факультету Київського медичного університету заочної форми навчання – це хвилюючий час випускних іспитів та отримання диплому. Перед випускниками постає вибір вищого навчального закладу, де продовжити навчання в інтернатурі.

З метою ознайомлення випускників фармацевтичного факультету з перевагами проходження інтернатури в ПВНЗ «Київський медичний університет», інформування їх з усіх питань, що стосуються інтернатури, 17 грудня 2018 року, у приміщенні оновленого сучасного лекторію за адресою вул. Горлівська, 124, проректором з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Доан С.І., завідувачем відділу інтернатури Лихогрою І.П. та відповідальним за проведення інтернатури на фармацевтичному факультеті Кухарем О.О. організована чергова зустріч з випускниками фармацевтичного факультету 6 курсу заочної форми навчання та 5 курсу денної форми навчання.

Проректор з науково – педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І. ознайомила випускників з переліком аптечних баз, умовами проходження заочного циклу інтернатури. Крім того, Доан С.І. зупинилася на можливості продовжити займатися науковою діяльністю та зростати як фахівець в аспірантурі.

Завідувач відділу інтернатури Лихогра І.П. детально розповіла про перелік документів, необхідних для вступу в інтернатуру, особливості очного та заочного циклу інтернатури, цінову політику Університету та терміни навчання.

Відповідальний за проведення інтернатури на фармацевтичному факультеті Кухар О.О. повідомив майбутніх інтернів з програмою інтернатури «Загальна фармація» та особливостями проходження очного циклу на кафедрах Університету.

Зустріч відбувалася у форматі активної дискусії, випускники жваво цікавилися інтернатурою та отримали вичерпні відповіді на свої численні запитання.

Відділ післядипломної освіти бажає їм успіхів на випускних іспитах та з нетерпінням чекає в інтернатурі!

Нагадуємо, що інтернатура в Київському медичному університеті – найкраща пропозиція післядипломної освіти в Україні. Дізнайтеся про переваги та подайте заяву тут!

18.12.2018
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021