Літня виробнича практика з педіатрії англомовних студентів Університету

Протягом другого тижня червня студенти IV – V курсу міжнародного медичного факультету, які навчаються в КМУ УАНМ англійською мовою, проходили лікарську виробничу з педіатрії у медичній мережі «Добробут» та ДКЛ №8 Шевченківського району м. Києва.

Студенти V курсу виконували обов’язки дільничного лікаря педіатра в медичній мережі «Добробут», де вони ознайомилися з організацією лікувальної справи та умовами роботи лікаря в приватній поліклініці. Учасники практики мали можливість засвоїти провідні методи діагностики та лікування дитячих захворювань і подивитися зсередини на організацію діяльності приватної медичної установи в Україні. Таке поєднання ґрунтовності державного стандарту вищої медичної освіти та інноваційності, притаманної приватним закладам, є надійною запорукою успішного майбутнього кожного фахівця зокрема та галузі загалом. Аналогічна ідеологія була застосована і під час підготовки угоди про асоціацію України з ЄС, де саме приватно-державне партнерство було визначене одним з головних чинників успіху для України.

Для студентів IV курсу лікарська виробнича практика проводилась в якості помічника лікаря стаціонару в Дитячій міській лікарні №8 Шевченківського району м. Києва. Студенти ознайомились з принципами надання планової невідкладної допомоги дітям в Україні, удосконалили навички клінічної, лабораторно-інструментальної діагностики і тактики лікування основних дитячих хвороб в умовах дитячого стаціонару.

19.06.2015
КВІ
Підсумки ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Педіатрія»
Підсумкова науково-практична конференція конкурсу відбудеться 15 квітня 2021 року о 10:00 за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, аудиторія 302.
12 Квітня 2021