ПОДІЇ | Всі Події

Літня клінічна практика в ЄС від Київського Медичного Університету!

Хочеш стати сучасним європейським фахівцем в медичній / стоматологічній / фармацевтичній сфері в Україні? Зробити свій внесок в справу відновлення та відбудови сталої держави?  Стань одним з лідерів змін – отримай прогресивні європейські навички на омріяній клінічній практиці в Польщі  вже цього літа!

Програма спрямована на підтримку майбутніх медичних працівників з України та є частиною гуманітарної місії #Ukrainian_Medical_Education_under_Fire_HealthCare_in_Danger; реалізується Київським Медичним Університетом за підтримки ЄБРР, польської громади, представників місцевої влади – мерів та губернаторів, головних лікарів провідних шпиталів та бізнесу! 

Занурюйся в медицину цього літа у KMU SUMMER MEDICAL CAMP in the EU 2023! Отримай практику в більше ніж 40 шпиталях, стоматологічних клініках та аптеках Польщі (найбільша польська аптечна мережа Zdrowit), лекції відомих закордонних спікерів, відпрацювання практичних навичок в симуляційних класах та лабораторіях, лекції та практикуми по стрес-менеджменту, розважальні і спортивні заходи та екскурсії Польщею.  

Запрошуємо усіх студентів медичних ЗВО, студентів медичних / стоматологічних / фармацевтичних коледжів, лікарів-інтернів до участі в наймасштабнішому проекті літа 2023.

Термін: Серпень 2023 . Навчальний план практики розроблений відповідно до державних стандартів виробничої практики та дозволяє зарахувати її як обов’язкову освітню компоненту. Можливість такого зарахування дізнайся в своєму ЗВО. Будь ласка, відгук про практику від студентки #kyivmedicaluniversity дивіться тут

Дізнавайся більше та реєструйся на сайті https://euclinicalmobility.org.ua/ Кількість місць обмежена! Встигни забронювати собі місце в найкращій клініці.

Будуємо нову Україну разом  https://youtu.be/-OlR8zloncw!!

 

23.06.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери