ПОДІЇ | Всі Події

ЛИШЕ ДВА ДНІ ДО ДЕДЛАЙНА ПОДАЧІ ЗАЯВ НА СТИПЕНДІЮ!

Увага! Оголошено відбір на отримання стипендії для українських медиків на участь у конференції HSG Europe 12-13 вересня в Катовіце (Польща)!

Київський медичний університет разом з партнерами запрошує вас взяти участь у відборі на отримання стипендії для участі у HSG’s Europe conference, яка відбудеться в Катовіце, Польща, 12-13 вересня. Ця конференція є частиною 8-го Глобального симпозіуму (Global Symposium) з дослідження політики та систем охорони здоров’я, що відбудеться в Нагасакі (Японія, 18-22 листопада).

Організатор – Європейська мережа Health Systems Global (HSG) Europe Network, конференція проходитиме в співпраці з установами: Київський Медичний Університет, Університет Единбургу, Лондонська школи гігієни та тропічної медицини, WHO TDR (https://tdr.who.int/about-us), Альянс з політики охорони здоров’я та дослідження систем охорони здоров’я та іншими.
Європейська конференція буде присвячена темі “Створення справедливих та сталих систем охорони здоров’я в кризові часи: уроки тридцяти років реформ у країнах з низьким і середнім рівнем доходу в Європі, на Кавказі та в Центральній Азії”.

Особлива увага на конференції буде приділена Україні – як з метою вивчення результатів десятиліття реформ в Україні, які відбувалися в умовах серйозних викликів, створених двома російськими вторгненнями; так і з точки зору врахування досвіду реформ у європейському регіоні для формування дорожньої карти та ресурсів з відновлення України в майбутньому, тому кожна з чотирьох сесій конференції включатиме основну доповідь, присвячену їй. Комітет HSG особливо запрошує до участі українських дослідників та практиків.

Тематика конференції узгоджується із загальною темою HSR2024 і включає дві підтеми, що є надзвичайно важливими для дослідників та зацікавлених фахівців регіону:
· Підтема 1: Поглиблення справедливості, інклюзії та відчуття приналежності в системах охорони здоров’я в звичайні часи, під час кризи та в періоди відновлення (1-й день).
· Підтема 2: Управління охороною здоров’я, політика та інституційні рамки для справедливих і сталих систем охорони здоров’я – в звичайні часи, під час кризи та в періоди відновлення (2-й день).

Крім того, буде обговорюватися розбудова сфери досліджень політики та системи охорони здоров’я (HPSR) в країнах з низьким і середнім рівнем доходу Європи, на Кавказі та в Центральній Азії загалом, та в Україні зокрема, з акцентом на:
· формування політики, виходячи з інформації, представленої на семінарі
· визначення принципових прогалин у наявній базі знань/доказів
· окреслення напрямів для майбутніх досліджень, а також можливостей фінансування, формування команд для подальшої співпраці.

Ми заохочуємо фахівців у сфері організації медичної допомоги, політики та системи охорони здоров’я, інших медичних працівників подати заявки на фінансування участі у конференції в Польщі за посиланням.

Будь ласка, зверніть увагу, що ця стипендія НЕ покриває жодних витрат, пов’язаних з участю у симпозіумі в Нагасакі. Стипендія компенсує всі витрати, пов’язані з конференцією в Польщі, включаючи реєстраційний внесок, транспорт та проживання у Катовіце.

30.06.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери