ПОДІЇ | Всі Події

Лекція лікаря-дерматопатолога мережі CSD LAB Калмикової А.В. “Сучасна патоморфологія. Погляд на спеціальність та перспективи”

З метою популяризації підготовки в інтернатурі за спеціальністю “Патологічна анатомія” 8 лютого 2024 року відбулася лекція для студентів старших курсів медичного факультету від лікаря-дерматопатолога мережі CSD LAB Антоніни В’ячеславівни Калмикової на тему “Сучасна патоморфологія. Погляд на спеціальність та перспективи”.

(CSD LAB – один з найкращих лабораторних комплексів на території України, що пропонує широкий спектр послуг від загального аналізу крові до найскладніших та найновіших лабораторних досліджень з використанням найсучаснішого обладнання та методів аналізу та є багаторічним партнером Київського Медичного Університету з підготовки в інтернатурі за спеціальністю «Патологічна анатомія»).

Антоніна В’ячеславівна цікаво розповіла студентам та інтернам про професію патоморфолога, етапи підготовки матеріалу до дослідження, сучасні макроскопічні та мікроскопічні методи дослідження матеріалу, цікаві клінічні випадки з власної практики.

Пані Антоніна закцентувала увагу слухачів на важливості ролі патологоанатома при постановці та уточненні діагнозу, інтраопераційній діагностиці, оцінці ефективності терапії, предиктивній функції імуногістохімічного дослідження, прогнозуванні протікання хвороби. Особливу увагу на лекції було приділено імуногістохімічним та молекулярним дослідженням.

Також, Антоніна В’ячеславівна розповіла про структуру патоморфологічної анатомії, особливості проходження інтернатури, перспективи професії. Наприкінці лекції студенти мали нагоду поставити питання лектору та отримати вичерпні відповіді на них та подякувати за цікаву і змістовну лекцію.

 

13.02.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ЛИП
Запрошуємо на тренінг психологічної самодопомоги «Як розібратись та зібратись в собі»
Тренінг відбудеться 30 липня 2024 року о 16:30 у змішаному форматі.
18 Липня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Новини кафедри внутрішніх та професійних хвороб
24-25 червня 2024 року у Київському Медичному Університеті на кафедрі внутрішніх та професійних х...
27 Червня 2024
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери