Лекція «Лікар-бренд» Сороки Івана Миколайовича, президента Українського медичного клубу

Київський медичний університет приділяє значну увагу формуванню компетенцій майбутнього лікаря, тому ми розпочали цикл мотиваційних лекцій для студентів старших курсів та інтернів. Сьогодні сучасний лікар має бути не лише професіоналом своєї справи, а й вміти вибудовувати правильні комунікації з пацієнтами, бо лікування конкретної людини великою мірою залежить саме від ефективної комунікації з лікарем.

Стартував проект лекцією Сороки Івана Миколайовича, президента Українського медичного клубу на тему: «Лікар-бренд».

(Довідка: Сорока Іван Миколайович, президент Українського медичного клубу, генеральний секретар Світової федерації українських лікарських товариств, секретар Київської лікарської ради, голова медико-фармацевтичного комітету громадської ради МОЗ України, засновник і член координаційної ради Української медичної експертної спільноти, практикуючий лікар, заслужений працівник охорони здоров’я України)

Під час свого виступу Іван Миколайович розглянув питання формування особистості під час навчання, особливості підготовки лікаря, формування культури спілкування майбутнього лікаря. Неодноразово наголосив на тому, що треба навчатися протягом життя, що професія лікаря є не лише відповідально, але й дуже креативною, оскільки треба мати дуже широкий кругозір та знання в різних галузях. Три поради, які дав спікер нашим студента: бережіть своє здоров’я, бережіть своїх близьких та завжди пам’ятайте своїх вчителів. Які якості має розвивати майбутній лікар, на думку Івана Миколайовича,  це жага до знань, емпатія, знання психології людини, відповідальність та дисциплінованість. Лектор закликав студентів ретельно вивчати історію медицини, оскільки можна зустріти вже забути методи діагностики чи лікування, але вони одного разу можуть стати в нагоді, якщо під рукою не знайдеться сучасних інструментів, та врятувати життя чи здоров’я.

Якщо ви не встигли на захід, ви можете переглянути запис онлайн-трансляції за посиланням.

⯈ Вітання від спікера

⯈ Відгуки студентів

Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024