Лекція «Лікар-бренд» Сороки Івана Миколайовича, президента Українського медичного клубу

Київський медичний університет приділяє значну увагу формуванню компетенцій майбутнього лікаря, тому ми розпочали цикл мотиваційних лекцій для студентів старших курсів та інтернів. Сьогодні сучасний лікар має бути не лише професіоналом своєї справи, а й вміти вибудовувати правильні комунікації з пацієнтами, бо лікування конкретної людини великою мірою залежить саме від ефективної комунікації з лікарем.

Стартував проект лекцією Сороки Івана Миколайовича, президента Українського медичного клубу на тему: «Лікар-бренд».

(Довідка: Сорока Іван Миколайович, президент Українського медичного клубу, генеральний секретар Світової федерації українських лікарських товариств, секретар Київської лікарської ради, голова медико-фармацевтичного комітету громадської ради МОЗ України, засновник і член координаційної ради Української медичної експертної спільноти, практикуючий лікар, заслужений працівник охорони здоров’я України)

Під час свого виступу Іван Миколайович розглянув питання формування особистості під час навчання, особливості підготовки лікаря, формування культури спілкування майбутнього лікаря. Неодноразово наголосив на тому, що треба навчатися протягом життя, що професія лікаря є не лише відповідально, але й дуже креативною, оскільки треба мати дуже широкий кругозір та знання в різних галузях. Три поради, які дав спікер нашим студента: бережіть своє здоров’я, бережіть своїх близьких та завжди пам’ятайте своїх вчителів. Які якості має розвивати майбутній лікар, на думку Івана Миколайовича,  це жага до знань, емпатія, знання психології людини, відповідальність та дисциплінованість. Лектор закликав студентів ретельно вивчати історію медицини, оскільки можна зустріти вже забути методи діагностики чи лікування, але вони одного разу можуть стати в нагоді, якщо під рукою не знайдеться сучасних інструментів, та врятувати життя чи здоров’я.

Якщо ви не встигли на захід, ви можете переглянути запис онлайн-трансляції за посиланням.

⯈ Вітання від спікера

⯈ Відгуки студентів