Лекції Державної служби України з надзвичайних ситуацій для студентів перших курсів.

18 та 19 лютого для студентів медичного та стоматологічного факультетів КМУ УАНМ було проведено лекції відповідно до листа Міністерства освіти і науки №1/9-55/02-1645/12 «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування». Заняття проводив майстер виробничо-навчальних курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД м.Києва – Зубченко Петро Артемович. Навчальна мета заходу озброїти слухачів методикою поглиблених спеціальних знань та навичок до дій в надзвичайних ситуаціях, щодо прийняття рішень, творчої та критичної самооцінки, почуття гідності, подолання стресу та негативних емоцій. КМУ УАНМ декларує принципи освіти протягом життя, тому для студентів-першокурсників проведена роз’яснювальна робота та навчання:

• про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек;
  • необхідність посилення пильності та заходів безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру;
  • відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій; -правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів;
  • надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

20.02.2015
ВЕР