Лекції Державної служби України з надзвичайних ситуацій для студентів перших курсів.

18 та 19 лютого для студентів медичного та стоматологічного факультетів КМУ УАНМ було проведено лекції відповідно до листа Міністерства освіти і науки №1/9-55/02-1645/12 «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування». Заняття проводив майстер виробничо-навчальних курсів удосконалення керівних кадрів НМЦ ЦЗ та БЖД м.Києва – Зубченко Петро Артемович. Навчальна мета заходу озброїти слухачів методикою поглиблених спеціальних знань та навичок до дій в надзвичайних ситуаціях, щодо прийняття рішень, творчої та критичної самооцінки, почуття гідності, подолання стресу та негативних емоцій. КМУ УАНМ декларує принципи освіти протягом життя, тому для студентів-першокурсників проведена роз’яснювальна робота та навчання:

• про порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування, інших небезпек;
  • необхідність посилення пильності та заходів безпеки у разі виявлення підозрілих предметів, транспортних засобів та осіб, поведінка яких викликає підозру;
  • відпрацювання практичних дій в умовах виникнення надзвичайних ситуацій; -правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів;
  • надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

20.02.2015
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021