Kyiv Medical University of UAFM congratulates foreign students with the beginning of a new academic year!

Representatives from the Administration board, the International Department and the Medical Faculty  gathered students in the conference hall of the medical faculty at KMU of UAFM on September 30, 2015, and welcomed those who were about to start their professional career in medicine  on 1st of October, 2015  in KMU of UAFM.

“We are proud,  –  said Alexander Pokanevych, the President of  KMU of UAFM.  – that the University welcomes students from 36 countries. We wish you inspiration and outstanding achievements in education. We realize that it is difficult to start everything from scratch in a foreign country but we are here to do everything possible to make your stay in Ukraine comfortable and pleasant”.
To make the adaptation in the University and in Kiev smooth and quick  the International Faculty together with the Department of Development and Innovations prepared  the information packet on CD  which contained  useful information concerning education and leisure activities.

АДМІНІСТРАЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ ВІТАЄ ІНОЗЕМНИХ СТУДЕНТІВ ІЗ ПОЧАТКОМ НАВЧАННЯ В КМУ УАНМ!

30 вересня 2015 року в учбовому корпусі медичного факультету в актовому залі представники Адміністрації Університету, міжнародного відділу та деканату медичного факультету привітали іноземних англомовних студентів, які розпочали свій шлях до набуття професії лікаря в КМУ УАНМ 01.10.2015 року. «Ми пишаємось тим, – сказав Президент КМУ УАНМ Поканевич Олександр Валерійович, – що в нашому університеті навчаються представники 36 країн світу. Ми бажаємо їм успіхів у навчанні та наснаги. Ми розуміємо, як спочатку важко їм буде розпочинати навчання у чужій країні, та зробимо все можливе, щоб зробити їхнє перебування в Україні комфортним та спокійним».
Для швидшої адаптації в Університеті зокрема, та Києві – загалом, студенти отримали диски із всією необхідною інформацією для навчання, підготовлені деканатом по роботі із міжнародними студентами разом із відділом розвитку та інновацій КМУ УАНМ.

[slideshow_deploy id=’2172’]

07.10.2015
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024