Копчак Оксана Вікторівна взяла участь у програмі «Visiting-professor» Казахського національного медичного університету ім. С.Д.Асфендіярова

У жовтні 2021 року Київський медичний університет підписав, з нашого боку, меморандум про співпрацю з Казахським національним медичним університетом ім. С.Д.Асфендіярова.

(Довідка: Казахський національний медичний університет ім. С.Д.Асфендіярова заснований у 1930 році. Зараз університет нараховує 7 факультетів. Наразі Казахський національний медичний університет ім. С.Д.Асфендіярова – флагман вищої медичної освіти Казахстану).

Копчак Оксана Вікторівна, завідувач кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Київського медичного університету, доктор медичних наук, доцент, у листопаді 2021 року взяла участь у програмі «Visiting-professor» Казахського національного медичного університету імені С.Д. Асфендіярова в якості провідного українського лікаря-пародонтолога.

Оксана Вікторівна разом з асистентами кафедри Черняк С.Я. та Павленко Е.М. читали лекції та проводили майстер-класи на кафедрі терапевтичної стоматології (завідувач кафедри Алдашева Майя Ахметівна, доктор медичних наук, професор) для студентів і викладачів кафедри.

Програма «Visiting-professor»  дозволяє залучати для тимчасової викладацької або дослідницької діяльності видатних фахівців з інших країн. Такий візит передбачає виконання певної робочої програми в рамках навчального навантаження приймаючої кафедри. Загалом до КАЗНМУ було запрошено близько 60-ти провідних професорів з усього світу.

Результатами виконання програми «Visiting-professor» стали:

• підвищення якості освітньої діяльності в КаЗНМУ шляхом залучення до читання лекцій та проведення спільних наукових досліджень;
  • ознайомлення студентів та працівників КАЗНМУ з результатами передових наукових досліджень та сучасними технологіями у стоматологічний галузі.

Також наші співробітники кафедри, в якості доповідачів, взяли участь в міжнародному стоматологічному конгресі, який був присвячений Національним дням КаЗНМУ.

Важливим результатом робочого візиту стало підписання «Меморандуму про співпрацю» з ректором КаЗНМУ імені С.Д. Асфендіярова та реалізація академічної мобільності студентів 4 та 5 курсів КМУ. Наші студентки: Денисенко Олена та Карлова Валерія були зараховані до групи студентів КаЗНМУ і пройшли очно та дистанційно курс за вибором «Ендодонтія».

Підписання Меморандуму про співробітництво – це великий крок до тривалої та плідної співпраці між нашими закладами вищої освіти. Дякуємо керівництву КаЗНМУ імені С.Д. Асфендіярова  та Київського медичного університету за можливість реалізувати спільні проекти на інтернаціональному рівні!

Запрошуємо на майстер-клас «Як написати ефективне резюме?»
Запрошуємо вас стати учасниками майстер-класу «Як написати ефективне резюме?», який відбудеться 23 квітня 2024 року о 17:00 у онлайн-форматі.
17 Квітня 2024
Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024